בס"ד

 

טקסי יום השואה, יום הזיכרון, ויום העצמאות

 

יום השואה:  כבכל שנה אנחנו מחפשים אנשים מהישוב (או סבים של ) שידליקו משואות לזכר קרובי משפחה שנספו בשואה. המעוניינים יפנו אלי למשרד: 9761493 שלוחה 4. ניתן להשאיר הודעה.

 

 

יום הזיכרון:  בשנה שעברה הקמנו "פינת הנצחה" של קרובי משפחה של תושבים שנפלו בעת שרותם הצבאי או בפעולת איבה. הפינה הזאת רגשה רבים מהצבור ונמשיך להעמיד אותה כל שנה. אם יש תושבים שרוצים להוסיף תמונות כדאי להיות אתי בקשר מיד כדי שנוכל לשלוח את התמונות להגדלה ולמסגור בזמן – רצוי לפני חג הפסח.

 

יום העצמאות:  השנה חשמונאים מצדיע לצה"ל  ביום העצמאות! הורים של בנים/ בנות שמשרתים בצה"ל מתבקשים למסור לי תמונות שלהם, במדים כמובן, ולרשום באיזה חיל הם משרתים. עדיף לנו לקבל תמונות דיגיטליות וניתן לשלוח לי ישירות למייל:

Vaad_bryna@012.net.il

אם לא, יש למסור אותם למזכירות הישוב ונסרוק אותם לדיסק. אנחנו לא רוצים לשכוח אף אחד וננסה גם לאתר את החיילים אבל אנחנו זקוקים לעזרתכם! אם במקרה, יש לחיילים שהשתתפו במבצע "עופרת יצוקה" תמונות של עצמם מהמבצע, אנחנו מעוניינים לקבל גם כאלו.

דוכני אוכל ביום העצמאות:   מי שמעוניין למכור באותו ערב, במדרחוב, מתבקש לפנות לזהורית שטאל לנייד: 050-7467011

רק מי שסוגר את המכירה דרכה יוכל למכור באותו ערב.

 

ולפני פסח!

 

ערב עיון בנושא "ברכת החמה"

 

ביום שלישי הקרוב, כ"ח אדר, 24.3

באולם השמחות ע"ש יפה בביה"כ גלנווד

בשעה 20:30.     כניסה חינם!

בהשתתפות הרב איתמר אורבך, שליט"א והרצאה מפי הרב רואי מרגלית (ר"מ בישיבת בית אל), על הרקע ההלכתי והאסטרונומי למחזור הגדול הוא מחזור החמה וכן הסברים על הברכה עצמה.

 

הצגת ילדים "אפרים אופה מצה" וסדנת אפיית מצות לאחר מכן!

ביום שלישי, ו' ניסן, 31.3

במועדון נוער  בשעה 16:00

לילדי גן עד כיתה ב'                

מחיר:  20 ₪ לילד

 

בברכה,

בריינה הרטמן

רכזת קהילה