בס"ד

 

דף מידע – קהילה

 

תזכורת:

אל תשכחו את יריד הספרים הגדול של דני ספרים

ביום ראשון הקרוב, כ"ד סיון, 13.6

בין השעות 16:00-20:00

ברחבה בין בתי הכנסת בכניסה לישוב

 

ערב חגיגי לסיום שנה"ל בבנימין:  ביום ראשון א' תמוז, 20.6, בשעה 19:45 יתקיים ערב סיום לעובדי מערכת החינוך ותושבי האזור. בתוכנית: ברכות, מופע חדש של יובל דור "דרך הלב" – מפגש מרגש ויוצא דופן להקשבה אחרת הנוגעת ללב. יוגש כיבוד קל. האירוע יתקיים בבית התרבות בישוב ענתות.              מחיר: 30 ש"ח. ההרשמה במרפ"ד בינימין: 02-9977168/215

 

קורס העצמת נשים עם הגברת יעל קורסיה:  מתנ"ס בנימין מציע לנו אפשרות לקיים קורס כזה פה בישוב. אם יש היענות אוכל לקבוע מפגש הכירות ואולי לקיים את הקורס במהלך חודש יולי (בערך בתקופת שלושת השבועות) בבוקר או בערב – תלוי בכן. מספר נשים מהישוב כבר השתתפו בקורס הזה והמליצו עליו בחום. המעונינות מתבקשות להשאיר לי הודעה במענה קולי במועדון: 9762076 עד יום רביעי, כ"ז סיון, 16.6. אם תהיה קבוצה של מינימום 15 נשים אוכל להתקדם.

 

סדנאות בשעות הבוקר בחודש יולי:  עלה לי רעיון לפתוח את המועדון פעם או פעמיים בשבוע בחודש יולי בשעות הבוקר ולהציע סדנאות אומנות למבוגרים (במיוחד כאילו שיוצאים לחופש מעבודה בקיץ). אני זקוקה לעזרה בתכנון  ואם יש כאילו שמעונינים להשתתף או להעביר סדנאות נא להודיע לי. אם יש עוד רעיונות אפשר לצור אתי קשר.

 

עמותת "לב לנוער" מציע:

חי כייף :  יהיה פתוח למשפחות ביום שישי, כ"ו אב, 13.8, במחיר 5 ש"ח לכרטיס.

 

סופרלנד: לתושבי בנימין בסוף הקיץ למשפחות שרוצות להזמין כרטיסים. יום שישי, ג' אב, 20.8.  מחיר כרטיס: 20 ש"ח 

 

 אפשר להתחיל להזמין כרטיסים כבר עכשיו דרך המענה הקולי במועדון: 9762076

נא לציין את שם המשפחה, מספר הכרטיסים והפעילות ותאריך שאתם רוצים. המקום מוגבל ואזמין רק לתושבי מטה בנימין – תושבי רמת מודיעים. נא להזמין רק למשפחה המיידית!

 

סיום חוגים:  החוגים יסתיימו בסוף חודש יוני ויתחילו שוב אחרי חג סוכות. אם יש ביקוש, חוגי ההתעמלות של נשים ושיעורי מוסיקה יתחילו בתחילת ספטמבר. תכנית חוגים לשנה הבאה תצא בסוף הקיץ, בע"ה.

 

 

בריינה הרטמן – רכזת קהילה