בס"ד

מרכזת הקהילה

 

חופשת פורים:  ביום ראשון, י"ב אדר, 12.3, (ערב פורים) הילדים מגיעים לביה"ס מחופשים ולכן הם  ילמדו עד 11:45 .  באותו יום לא יתקיימו החוגים הבאים: מדע, החוג קטרגל של רועי שרוני, והחוג התורני של כיתה ד' בנים אחרי ב"ס. החוגים התורניים בביה"כ הרימון, חוג בלט ושיעורי גיטרה יתקיימו כרגיל. בימי שני – רביעי של אותו השבוע לא יתקיימו חוגים בכלל.

 

כרטיסים במחירים מוזלים:  בדרך כלל ניתן להזמין כרטיסים מוזלים למופעים דרך משרדי הכרטיסים בימות  וקלעים באופן ישיר. תציינו שאתם תושבי מטה בנימין. אני משתדלת בימים אלו לפרסם את רשימות המופעים המוזלים דרך האתר של הישוב.  יש כרטיסים שאני מזמינה דרך מתנ"ס בנימין וגם המופעים האלו אני מתכוונת לפרסם באותה דרך. בדרך כלל ניתן לראות את הרשימות האילו בלוחות מודעות הקיימות בבתי הכנסת.

למזדרזים ניתן להזמין דרכי בטל' 9762076: כרטיסים ל "בוסתן ספרדי" ב 20.4, בשעה 20:30 בתיאטרון י-ם, במחיר 85 ש"ח.  ל"יודפת", ב 26.3, בשעה 20:00 (כיבוד – 20:30 ההצגה תתחיל) בהיכל התרבות של גבעת זאב ב 60 ש"ח,  ללונה פארק ב 5.4, משעה 9:00-17:00 בגני התערוכה במחיר 29 ש"ח.

 

הופעה של אתי אנקרי ברעות:  במוצ"ש פר' זכור, 11.3, תתקיים הופעה של הזמרת בפארק המים של רעות בשעה 21:00. לתושבי חשמונאים יש אפשרות לרכוש דרכי או אצל נאוה במזכירות כרטיסים במחיר מוזל:  65 ש"ח  (במקום 80) מספר הכרטיסים מוגבל אז כדאי להזדרז.

 

נא לרשום ביומנים: 

 

ט' אדר, 9.3:  2 פעילויות של חברת קצב הקוקוס. פרטים בצד השני של הדף.

 

כ"ג אדר, 23.3:   הצגת ילדים "הפזאל שלי" לילדי גן חובה – כיתה ג'.

 

ביום רביעי, כ"ח ניסן, 26.4 :   הצגה בשבוע של יום השואה:

"סליחה, אתה מהשואה?" ההצגה מיועדת לנוער מכיתה י"א ומעלה ומבוגרים.

 

פרויקט משלוח מנות יישובי: 

תאריך אחרון למסירת הטפסים:  יום שישי הקרוב, ג' אדר, 3.3. ניתן למסור לנירה במזכירות בין השעות 10:00-12:00 או להשאיר בתיבה ליד הדלת של נאוה (נא לא להשאיר כסף מזומן). ניתן למסור לאחת מחברי הצוות:

שרה טאניס, חני חכים, אתי דביר, אסתי טי, ברברה גילאור או אלי.

 

אם ברצונכם שכל הכסף יוקדש למטרה אחת מבין השתיים נא לציין את זה בדף.

תושבים שמעונינים לעזור באריזת וחלוקת המשלוחי מנות מתבקשים לצור קשר עם שרה טאניס: 9760771 . בהזדמנות זו ברצוני להודות לגב' טאניס, תושבת חדשה, שלקחה על עצמה את ארגון הפרויקט השנה. תודה גם לשאר חברות הצוות וכמובן, תודה לתושבים שמשתתפים ועוזרים לנזקקים.  

פורים שמח!

בריינה הרטמן

רכזת קהילה