בס"ד

 

ו' חשון תשס"ה

 

דף מידעחוגים ופעילויות

 

חוגים:  אני מתנצלת על כל השינויים ואי ודעות שהיו עד עכשיו. לדעתי זה נבע משני גורמים:

א) יותר מדי חוגים!  ב) הרשמה מאוחרת של יותר מ 50 משפחות! לצערי, היו חוגים שלא יכלתי לפתוח כי ההרשמה לאותם חוגים לא היתה מלאה. בשנה הבאה ייתכן מאוד שנצמצם את מספר החוגים, חוגי העשרה יהיו בימים מסוימים בביה"ס ומחיר חוג יעלה אם תירשמו אחרי תאריך מסוים, אם אין מספיק ילדים כדי לפתוח עד תאריך מסוים, במקום לדחות את פתיחת החוג בעוד שבוע ועוד שבוע פשוט לא נפתח את החוג. זה  לא הוגן גם כלפי המדריכים. עוד הצעות יתקבלו בברכה!

 

גיטרה:  בנוסף לאיציק באלס יש לנו מורה חדש, בשם מיכאל, ויש עוד מקום אחד פנוי בשעה 15:00 בימי שלישי.

 

אופניים:  שינינו את היום ליום שלישי בשעה 15:15 כדי שתלמידי ז', ח' יוכלו להשתתף בחוג ביחד עם ילדי כיתות ה',ו'. החוג הוא חוג סיירות, ניווט ורכיבת אופני שטח. לפרטים תפנו לעמי רוזיליו: 9761408

 

קפוארה:  החוג ייפתח במהלך חודש נובמבר. הימים ושעות המשוערות לחוג הם ימי א' ו ד' משעות אחה"צ עד הערב כדי לאפשר גם לנוער להשתתף בחוג. מתוכנן שעור לדוגמה בשבועות הקרובים. תקבלו הודעה.

 

ג'אזרסייז:  בטעות החוג לא הוכנסה לרשימת החוגים עד עכשיו. מדובר בחוג לנשים שהוא דומה לאיירובי בהדרכתה של חנה שוסטר והוא מתקיים בימי רביעי בערב, במועדון נוער, בין השעות 20:30-21:45. החוג עולה 97 ש"ח לחודש. ניתן לנסות את החוג ביום רביעי הבא, י"ב חשון, 27.10. נשים שמעונינות להירשם לחוג אחרי שעור ניסיון מוזמנות ליצור אתי קשר עד סוף שבוע הבא כדי שאוכל לחייב אותן בחודש נובמבר.

 

התעמלות קרקע:  למרות שהודעתי שהחוג לא ייפתח, קבלתי הצעה מענבל מאיו, שמפעילה חוגי התעמלות קרקע במודיעין והסביבה, ואולי נוכל כן לפתוח את החוג בימי שני מיד עם סיום ביה"ס. הורים שמעונינים לרשום את בנותיהן מוזמנים לצור אתי קשר (גם אם כבר נרשמתם). אפשר לרשום בנות מגן חובה עד כיתה ו' ונבנה את הקבוצות לפי גילאים. נפתח חוג רק אם יש מספר מינימלי של משתתפים. גם המחיר יוזל ויהיה בין 65-70 ש"ח.

 

כדורסל בנות כיתות ד'-ו':  המחיר ירד ל 820 ש"ח לשנה במקום 920 ש"ח. מי שחויב כבר יקבל זיכוי בחשבון הבא.

 

חוג העשרה במדע:  אני עדיין עושה מאמצים למצוא פיתרון לקבוצה של ג', ד' לאור הביקוש הגדול. אם אצליח להביא עוד מדריך ולפצל את הקבוצה אודיע בהמשך. כמו כן, אם אצליח אציע גם לילדי כיתות ה' להצטרף לכיתה ד'.

 

חוג איירובי לבנות כיתות ו' ומעלה:  הבנות שמעונינות להירשם, וגם אלו שכבר נרשמו, מוזמנות לשיעור ניסיון עם ענת שרעבי, ביום שני הקרוב, י' חשון, 25.10, בשעה 18:30-19:30 במועדון נוער.

 

תזכורת לגבי ביטולים של חוגים: נא להודיע לי על ביטול השתתפות בחוג עד ה 25 לכל חודש כדי להפסיק את החיוב בחודש הבא. נא להודיע בכתב (ולא דרך הודעה טלפונית למועדון). ניתן להשאיר הודעות בכתב במזכירות או בתיבה הלבנה שמחוץ למועדון נוער.

 

פעילויות:  תרשמו לפניכם את הפעילויות הבאות:

 

ערב זמר עם צליל בירן מוצ"ש פרשת חיי שרה, כ"ב חשון, 6.11, בישוב.

"ספר הג'ונגל" הצגה לילדים ביום חמישי, י"ב כסלו, 25.11.

יריד חנוכה בבית המדרש של הישיבה ביום שלישי, י"ז כסלו, 30.11.

"שוק הברכות" הצגת ילדים לקראת חנוכה, ביום חמישי, י"ט כסלו, 2.12.

פעילות של החוגים התורניים לקראת חנוכה ביום שני, כ"ג כסלו, 6.12.

ממתקיאדה פעילות לילדים ביום הראשון של חנוכה, כ"ה כסלו, 8.12 בשעות הצהריים.

"עמי, תמי ויאמי" – הצגת ילדים של התיאטרון העברי, ביום חמישי, י"ח טבת, 30.12.

 

לכל פעילות יצא פרסום מפורט בנפרד. כדאי תמיד לבדוק את "לוח האירועים" באתר של הישוב לפני תכנון אירוע פרטי או צבורי כדי שלא תהיה התנגשות בתאריכי שמחות או פעילויות בישוב. (עד כמה שניתן) כתובת האתר:

                                                                            מנהל האתר: חיים דה-יונגwww.djmetals.com/Rammod

 

אלאדין- חולקו דפים בתאי הדואר בשבוע שעבר. מספר גדול של תושבים כבר הזמינו כרטיסים. נשארו מספר מוגבל של כרטיסים. ההצגה תהיה ביד אליהו בתל אביב ביום השני של חנוכה, כ"ו כסלו, 9.12. עוד לא פורסמה השעה. מחיר כרטיס: 30 ש"ח למשתתף. בשיתוף לב לנוער.

 

סדנאות להורים של מתבגרים:  בימים אילו אני מנסה לגבש תכנית לסדרה של מפגשים בנושא זה. ברגע שתהיה לי תכנית מגובשת אצא בפרסום לצבור ואבקש שתירשמו כדי לדעת אם יש היענות. בעבר התאכזבנו מההיענות מצדם של ההורים, במיוחד כשמדובר בנושא כל כך חשוב ו"עכשיווי" כמו "סמכות הורים" וכדומה.  אני מקוה שהפעם תהיה תגובה אחרת.

 

שעות העבודה שלי – נא לקרוא!  קשה לי להגדיר לכם את השעות המדויקות כי, מה לעשות, גם לי קשה לקבוע מה הם בדיוק! ניתן להשיג אותי בימי א'-ה' בין השעות 8:30-14:00 באחד ממקומות הבאים: בבית – 9762466 ;               בפלאפון: 052-3753914 (עדיף) או במזכירות: 9761493. ניתן גם להשאיר הודעה בתא קולי של המשרד של המועדון נוער (אם אני לא נמצאת) בכל שעה: 9762076

אני מקשיבה לתא הקולי לפחות פעם ביום, מכל מקום, ובדרך כלל חוזרת אליכם כמה שיותר מהר. מעבר לשעותשציינתי למעלה  אני מאוד מבקשת לא להתקשר לבית שלי אלא לפלאפון.  אם אני לא זמינה ניתן להשאיר הודעה גם שם. אני מבקשת לא להתקשר לבית שלי בעניני עבודה בימי שישי. הפלאפון מכובה בד"כ ביום זה. אני מבקשת גם לא להפנות אנשים מבחוץ (אומנים, מדריכים בפוטנציאל...) למספר בבית אלא לפלאפון בלבד. אני לא יושבת במשרד במועדון בשעות קבועות אחה"צ אז אם אתם רוצים להירשם לחוג תתקשרו אלי קודם לפי ההנחיות הנ"ל. את כל זה אני מבקשת לא מתוך רוע לב אלא כדי לשרת אתכם בצורה נעימה ויעילה יותר.

 

                                                                                                                        

 תודה על שיתוף הפעולה,

בריינה הרטמן

רכזת קהילה