‏כ"ז חשון תשס"ה

דף מידע – קהילה

 

1. חוגים: רישום וביטול:  כפי שפורסם, עזיבת חוג או הצטרפות לחוג צריכה להיעשות עד 25 לחודש וזאת ע"מ לבצע את ההתחשבנות הכספית בזמן.

2.  חוג תורני יישובי:  

א) משפחות שרשמו את ילדיהם בחודש ספטמבר נדרשו לשלם את החודש הראשון בצ'קים ולבצע את הרישום דרכי לקראת החודש השני.

ב) חלק מהמשפחות לא ביצעו את הרישום כנדרש ולכן חוייבתם פעמיים בחשבון של נובמבר. יכול להיות שיש משפחות שלא חוייבו בכלל. מי שעדיין לא ביצע את הרישום דרכי מתבקש ליצור קשר איתי בהקדם כדי שלא יצטבר לכם חוב גדול.

3.  חיובי חודש נובמבר: חלק מהמשפחות שנרשמו באיחור (לאחר ה 25 לספטמבר) חוייבו פעמיים בחשבון האחרון עבור אוקטובר – נובמבר. מודגש שעבור חודש ספטמבר לא חייבנו מאחר ודרשנו לשלם בצ'ק לחוגים שהתחילו בחודש הזה.

4.  חוג יוגה:  מחיר החוג לפעמיים בשבוע הוזל ל 162 ש"ח במקום 187 ש"ח בניגוד לפרסום בחוברת.

5.  חוגים תורניים של ב"ס ובייסבול:  החוגים התורניים שמתקיימים בביה"ס הממ"ד אינם באחריותי. כנ"ל לגבי חוג בייסבול.

6.  תזכורות:

א)  חוג ג'אזרסייז מתקיים בימי רביעי בערב בין השעות 20:30-21:45 לנשים בהדרכתה של חנה שוסטר במועדון נוער. לפרטים ניתן לפנות לחנה. כמו כן ניתן להשתתף בשיעור ניסיון ביום רביעי, 24.11 

ב) איירובי נערות מתקיים בימי שני בין השעות 18:30-19:30 במועדון בהדרכתה של ענת שרעבי. ניתן להשתתף בשיעור ניסיון ביום שני, 22.11.

ג) המעונינות להצטרף לחוגים האלה בחודש דצמבר מתבקשות להירשם דרכי עד ל 25 לחודש זה.

7.  חוג אופניים:  בהדרכותו של עמי רוזיליו מתקיים בימי שלישי בשעה 15:30 ליד המועדון. החוג מיועד לבנים כיתות ה' – ח'. נשמח אם יצטרפו עוד ילדים. מחיר החוג: 152 ש"ח לחודש.

 

8.  חוג התעמלות קרקע חדש התחיל השבוע לבנות תחת פיקוחה של ביה"ס להתעמלות קרקע של ענבל מאיו. גילאי גן חובה – כיתה ב' בימי שני. כיתות ג' – ד' בימי חמישי. על הבנות להגיע למועדון מיד עם סיום הלימודים כדי שנוכל להתחיל את השיעור כמה שיותר מהר. החוג יעלה בסביבות 70 ש"ח ותחויבו בדצמבר על חודשיים (נובמבר ודצמבר). נשלים את השיעורים החסרים בהמשך.

 

9.  מופעים:

א) "אלאדין" בחסות לב לנוער בחנוכה:  כל הכרטיסים אזלו. לתושבים שהזמינו - המופע יתקיים ביום חמישי, כ"ו כסלו, ב' חנוכה, 9.12, בשעה 11:45 ביד אליהו. לפני המופע מתקיים טקס של לב לנוער. כשהכרטיסים יגיעו אלי אודיע לכם לבוא לקחת אותם מהמזכירות. קיבלנו "הזהרה" השבוע שסידורי חניה עלולים להיות קשים במיוחד בשעה זו. אני בודקת אפשרות להזמין אוטובוסים. עלות הנסיעה באוטובוס תהיה בסביבות 20-25 ש"ח לאדם. תושבים שמעונינים בהסעה מתבקשים להשאיר לי הודעה בתא קולי של המועדון – 9762076 עד יום ראשון, ח' כסלו, 21.11.

 

ב) "מים אחרונים": הצגה של שולי רנד שמורכבת משלושה סיפורים של שי עגנון.מתנ"ס בנימין השיג כרטיסיס מוזלים במחיר 80 ש"ח לתאריכים הבאים: יום חמישי, ה' כסלו, 18.11; יום ראשון, ח' כסלו, 21.11;  יום שלישי, ב' טבת, חנוכה, 14.12. תושבים שמעונינים מתבקשים להזמין מיד דרך התא הקולי של המועדון: 9762076 ולציין את שם המשפחה, התאריך הרצוי ומספר הכרטיסים שאתם רוצים להזמין. כמות הכרטיסים מוגבלת אז כדאי להזדרז!!

ג)  כרטיסים מוזלים למופעים:  אני אשאיר במזכירות, אצל נאוה, למי שמעונין, רשימות של מופעים מוזלים שניתן להזמין כרטיסים עבורם ישירות ממשרדי הכרטיסים. נא לא להתקשר אלי לשאול למה יש מחירים מוזלים כיון שהרשימה ארוכה ולא אזכור מה כן ומה לא!

ד)  פעילויות של ישובים שכנים:  בשבוע שעבר קיבלתם פרסום של מתנ"ס בנימין לפעילויות שמתקיימות בכל הישובים כולל ישובים באזור שלנו כמו כפר אורנים ונילי - שמאוד קל להגיע אליהם. כדאי לנצל את ההזדמנות לראות הצגות ולהשתתף בפעילויות  במחירים מוזלים. בכפר אורנים מתקיימת הצגת ילדים כל יום שני ורכזת הקהילה מוסרת שבגלל שהם מאוד מקפידים ולא מכניסים ילד שההצגה לא מתאימה לו מבחינת הגיל כדאי להתעדכן לפני זה באתר של כפר אורנים. כל יום ראשון היא מפרסמת את התכניות לשבוע הקרוב ואפשר להיכנס דרך "תפוז" בפורומים של הרשויות להתעדכן. מכירת כרטיסים מתחילה שם משעה 17:00 וההצגות מתחילות בשעה 17:30 בדיוק.  כרטיסים עולים כ 10 ש"ח.

 

10. הרצאות חשובות מאוד:  ביום רביעי, י"ח כסלו, 1.12, ועדת נוער מארחת את תמיר ליאון, אנתרופולוג, שבין תפקידיו הוא יועץ לשרות הפסיכולוגי הייעוצי במשרד החינוך וחבר ועדת הערכה ארצית לתוכניות מניעה לבני נוער וועדת צעירים, ועדה מיעצת לשרת החינוך. הוא יעביר באותו ערב הרצאה לנוער משעה 19:30-21:00 – הנושא יפורסם, ובשעה 21:00 הוא ירצה להורים בנושא "תרבות הפנאי הצעירה- היבטים וסיכונים", הרצאה שמטרתה העיקרית היא פיתוח והרחבת המודעות בנושא תרבות הפנאי הצעירה והסיכונים החברתיים –אישיים שהיא נושאת בחובה. יצא פרסום נוסף בקרוב.

ביום חמישי, י"ח טבת, 30.12,  נקיים עוד ערב להורים ומתבגרים בשיתוף ישיבת נר תמיד עם התאטרון "מדור לדור". פרטים יפורסמו.

נגבה מחיר כניסה סימלי מהמשתתפים בפעילויות האלו כדי לכסות חלק מהעלויות. מתנ"ס בנימין יסבסד את השאר.

 ועדת נוער רואה חשיבות גדולה בהשתתפותכם בפעילויות הנ"ל ומבקשים מהורים  לעשות כל מאמץ להגיע.

 

 

 

 

בברכה,

בריינה הרטמן

רכזת קהילה